سخن روز /
آغاز همکاریهای بیشتر و نزدیک تر شبکه تعاون روستایی استان مازندران با شبکه تعاون روستایی خراسان رضوی در دیدار مهندس کریمی مدیر تعاون روستایی استان مازندران با اتحادیه تعاون روستایی خراسان رضوی مورد بررسی قرار گرفت.
آغاز همکاریهای بیشتر و نزدیک تر شبکه تعاون روستایی استان مازندران با شبکه تعاون روستایی خراسان رضوی در دیدار مهندس کریمی مدیر تعاون روستایی استان مازندران با اتحادیه تعاون روستایی خراسان رضوی مورد بررسی قرار گرفت.
1398/05/12

به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی استان مازندران: دیدار و گفتگو مهندس کریمی مدیر تعاون روستایی استان مازندران و مهندس فلاح مدیرعامل اتحادیه تعاون روستایی استان مازندران با هیئت اتحادیه تعاون روستایی خراسان رضوی در محل مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی هراز شهرستان آمل استان مازندران دارای نتایج مفید و ثمر بخش بوده است.

در این دیدار ضمن بحث و تبادل نظر در خصوص نقاط مشترک و پتانسیل های موجود در شبکه تعاون روستایی دو استان مازندران و خراسان رضوی تصمیمات و تعاملات اولیه جهت برنامه ریزی و ایجاد کار مشترک اتخاذ شد.

این هیئت که مرکب از مدیران عامل و اعضای اتحادیه تعاونی روستایی استان خراسان رضوی بود در یک سفر علمی تفریحی به استان مازندران ضمن حضور در مرکزترویج و توسعه تکنولوژی کشاورزی آمل از نزدیک با بخشهای مختلف این مرکز تحقیقاتی و علمی آشنا شده و همراه با بازدید از بخشهای تخصصی شامل آزمایشگاه خاک و آب، آزمایشگاه مواد شیمیایی و علی الخصوص مکانیزاسیون کشاورزی از جدیدترین یافته های روز بخش کشاورزی روز دنیا اطلاع حاصل نمودند.

مرکز ترویج وتوسعه تکنولوژی هراز شهرستان آمل استان مازندران در زمینی به مساحت 40 هکتار و دارای بخشهای تحقیقاتی و علمی مهم می باشد.

این مرکز از مراکز مهم تحقیقاتی و علمی ایران می باشد که در بین مراکز علمی و تحقیقاتی دنیا دارای امتیاز و کیفیت جهانی می باشد.

لازم بذور است هیئت اعزامی اتحادیه تعاونی روستایی استان خراسان رضوی که در یک سفر دو روزه به استان مازندران عزیمت نموده است در روز دوم سفر خود از اتحادیه تعاون روستایی رامسر که از اتحادیه های تعاونی روستایی موفق و نمونه در سطح شبکه تعاون روستایی استان مازندران و سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور می باشد بازدید کردند.

این هیئت از کارخانه چایسازی شعیب کلایه این اتحادیه، مرکز خرید بزرگ و فروشگاه مرکزی رامسر، کارگاه بسته بندی چای و خشکبار و هم چنین غرف عرضه مستقیم محصولات کشاورزی اتحادیه تعاون روستایی شهرستان رامسر دیدن نموده و از نزدیک در جریان پیشرفت های آن قرار گرفتند.

تعداد مشاهده خبر67 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal