سخن روز /
پرسنل پرشور و انقلابی مدیریت تعاون روستایی استان مازندران در راهپیمایی روز انجزار و محکومیت آشوبگران و دشمنان نظام شرکت کردند.
پرسنل پرشور و انقلابی مدیریت تعاون روستایی استان مازندران در راهپیمایی روز انجزار و محکومیت آشوبگران و دشمنان نظام شرکت کردند.
1398/09/03

به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی استان مازندران : پرسنل پرشور و انقلابی مدیریت تعاون روستایی استان مازندران در راهپیمایی روز انجزار و محکومیت آشوبگران و دشمنان نظام شرکت کردند.

 کارکنان و کارمندان شبکه تعاون روستایی استان مازندران همچون دیگر اقشار مومن و متدین ایران اسلامی در راهپیمایی روز جهانی انجزار و محکومیت آشوبگران و دشمنان نظام شرکت کردند و انزجار خود را از حکام استکبار جهانی و سردمداران جور و ظلم به عرصه ظهور و بروز گذاشتند.

 در مرکز استان مازندران و در شهر شهید پرورر ساری، راهپیمایان از میدان شهید قاسمی تا امامزاده یحیی ساری را با سر دادان شعار های مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر مزدور اغتشاش گر طی کردند.

تظاهر کنندگان در پایان با قرائت بیانیه ای جنایات رژیم اشغالگر قدس و  تلاش های مذبوحانه امریکای جنایتکار را در بر هم زدن نظم و آرامش منطقه و کشور های اسلامی را محکوم کردند.

مردم غیور و با بصریت استان مازندران با حمایت همه جانبه از ملت مظلوم فلسطین، جنایات رژیم سفاک سعودی را در کشتار مردم بی گناه یمن محکوم کردند.

 راهپیمایی کنندگان روز انجزار و محکومیت آشوبگران و دشمنان نظام سپس با اجتماع در محوطه صحن با صفای امامزاده یحیی ساری، ضمن استماع تلاوتی چند از آیات وحی و سخنرانی و سر دادان شعارهای آیینی و حماسی بر استمرار و استقامت در مسیر آرمانهای انقلاب اسلامی ایران و معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی و هم چنین پیروی از ارشادات مقام معظم رهبری تأکید کردند.

تعداد مشاهده خبر2186 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:3 :2
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal