سخن روز /
جلسه شورای اداری مدیریت تعاون روستایی استان مازندران با حضور مدیر جدید استان و با رویکردی نوین تشکیل شد.
جلسه شورای اداری مدیریت تعاون روستایی استان مازندران با حضور مدیر جدید استان و با رویکردی نوین تشکیل شد.
1398/09/05

        به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی استان مازندران: جلسه شورای اداری مدیریت تعاون روستایی استان مازندران با حضور آقای مهندس سلیمان حاتم نژاد مدیر جدید تعاون روستایی استان مازندران، معاونین و روسای ادارات ستادی مدیریت استان، روسای محترم شهرستانها و مدیران عامل اتحادیه های تعاون روستایی استان و شهرستانهای تابعه در سالن اجتماعات مدیریت تعاون روستایی استان مازندران برگزار شد.

در ابتدای این جلسه حجت الاسلام شعبانی مسئول دفتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در مدیریت تعاون روستایی استان مازندران با تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج با بیان شمه های از اندیشه ها، گفتار و کردار بسیج به بیان ارزشها و اعتبار این نهاد مقدس از قول امام راحل و مقام معظم رهبری پرداختند.

ایشان در ادامه ضمن عرض تبریک به آقای مهندس حاتم نژاد در قبول مسئولیت مدیریت استان، برای همه خدمتگزاران به ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی آرزوی موفقیت و سربلندی کردند.

در ادامه جلسه، بر اساس دستور کار جلسه در خصوص مواردی از قبیل حوزه عملکرد معاونت های مدیریت تعاون روستایی استان، موارد مرتبط به دستورالعمل های اعتباری بند الف تبصره 18 قانون بودجه سال 98 در خصوص طرحها و پروژه ها، گزارش از سوی شهرستانهایی که سال گذشته(97) از اعتبارات و تسهیلات استانی و شهرستانی برای طرح و پروژه های زیر خود استفاده نموده اند به ارائه گزارش و بیان آمار و عملکرد حوزه عمل خود از جمله اجرای طرحها و پروژه ها، برنامه ریزی جهت برگزاری دوره های آموزشی برای کارمندان سازمان و ارکان شرکتها و اتحادیه ها، تعیین تکلیف اجاره انبارها، تعیین صورت وضعیت خرید و فروش محصولات کشاورزی، جدیت و تلاش مضاعف در خصوص تخصیص سهمیه کودهای شیمیایی، فراهم نمودن مقدمات کار درجهت اجرای طرح لایروبی آببندانها، تجهیز و تکمیل واحدهای مکانیزاسیون و بانک نشا شرکتهای تعاونی تولید روستایی، برنامه ریزی و مدیریت از طرف روسای شهرستانها در خصوص رعایت ورود خروج پرسنل و برنامه ریزی در جهت نظارت و سرکشی شرکتها و اتحادیه های موجود در شهرستانها پرداختند.

 آقای مهندس حاتم نژاد مدیر تعاون روستایی استان مازندران در پایان پس استماع همه سخنان و موارد مطرح شده در جلسه ضمن جمع بندی موارد و مسائل مطرح شده در جلسه بیان داشتند، همگان استحضار دارند کار و فعالیت در شرایط حال حاضر یک شرایط اضطراری می باشد و باید برای عبور از شرایط موجود تا حصول نتیجه مطلوب در سایه وفاق و همدلی تلاش مضاعف داشت.

 مهندس حاتم نژاد گفتند در تصمیمات جدید اتخاذ شده، کلیه شهرستانهای تابعه استان مازندران به چهار منطقه شامل منطقه یک شهرستانهای بهشهر، ساری، قائم شهر منطقه دو شهرستانهای سوادکوه، بابل، آمل منطقه سه شهرستانهای بابلسر، محمودآباد، نور منطقه چهار شهرستانهای نوشهر، تنکابن، رامسر تقسیم شده و دوشنبه هر هفته به اتفاق یک هیئت اعزامی از مدیریت استان مورد بازدید قرار گرفته و از لحاظ تمامی موارد علی الخصوص بحث حسابداری مورد نقد و برسی قرار خواهند گرفت.

  وی افزود از دیگر مواردی که باید به آن عنایت داشت تجمیع سازی در خصوص خرید نهاده های کشاورزی از طرف اتحادیه ها و شرکتهای استان، جدیت و پیگیری در امور مربوط به بازرگانی و بازاریابی در سطح شبکه تعاونی روستایی می باشد.

مدیر تعاون روستایی استان مازندران تاکید کرد، دو کار عمده و مهم که باید از سوی شبکه تعاون روستایی استان جدی گرفته شود تامین و توزیع نهاده های کشاورزی و حضور پر رنگ در خصوص بازرگانی و بازار یابی می باشد. 

مهندس حاتم نژاد در پایان تاکید کرد در خصوص تعیین تکلیف شرکتها و اتحادیه های غیر فعال با جدیت وارد عمل شد و در تمامی موارد با روسای جهاد کشاورزی شهرستانها و سایر نهاده ها و ادارات از جمله فرمانداری و غیره ارتباط تنگا تنگ و نزدیک داشته باشیم.

آقای مهندس حاتم نژاد مدیر تعاون روستایی استان مازندران با خدا قوت خدمت همه حاضران در جلسه و تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج، ابراز امیدواری کردند که همه ما بتوانیم با پیروی عملی از کردار و گفتار این عزیزان به سر منزل مقصود برسیم و منشاء خدمات برای جامعه باشیم .

مدیر تعاون روستایی استان مازندران در ادامه سخنان خود با عرض خدا قوت به همه همکاران و فعالان در شبکه تعاون روستایی افزود با یک نگاه جامع از فعالیت های سال قبل، ضمن ارزشیابی و پایش عملکرد سال قبل بتوانیم با یک برنامه ریزی منسجم و هماهنگ در انجام وظایف ذاتی خود که همانا حمایت، هدایت و نظارت شبکه تعاون روستایی می باشد؛ موفق باشیم.

مهندس حاتم نژاد در ادامه سخنان خود گفت با توجه به سیاست های ابلاغی از سازمان مرکزی و هم چنین تاکید وزیر محترم جهاد کشاورزی در خصوص واحدهای اعتباری در اسرع وقت مورد رسیدگی و تدابیر لازم اتخاذ شود و در اسرع وقت و تا پایان هفته تمامی واحدهای اعتباری تعطیل شود.

وی ادامه داد چون فعالیت و عملکرد ما در تمامی زمینه ها با منافع کشاورز و شبکه تعاون روستایی در ارتباط تنگاتنگ و نزدیک می باشد لذا شایسته است که با تمام توان و در حد مقدورات و با توجه به پتانسیل موجود در شبکه به تلاش و تکاپو بپردازیم .

مدیر تعاون روستایی استان مازندران یادآور شدند در خصوص موارد و مسائل مختلف از جمله مسائل خدمات فنی و بازرگانی، اداری و مالی، وصول درآمدها و استفاده از اموال منقول و غیر منقول، اسباب و وسایل نقلیه اداری و هم چنین دقت در ورود و خروج پرسنل در مدیریت استان و شهرستانهای تابعه به بحث و بررسی پرداخته و تدابیر لازم و راهکارهای عملیاتی برای برون رفت از برخی موانع و مشکلات اتخاذ شود .

مدیر تعاون روستایی استان مازندران در خصوص ارائه عملکرد و کارهای انجام شده گفت: با عنایت به دیدگاه جدید سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور و شخص آقای دکتر شیرزاد مدیرعامل محترم سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران، تمامی معاونین و روسای ادارات ستادی و شهرستانها و مدیران عامل ضمن هماهنگی و همکاری با روابط عمومی در جهت اطلاع رسانی و تنویر افکار عمومی از فعالیت های انجام شده در شبکه تعاون روستایی استان مازندران گزارش مکتوب به همراه تصاویر ارائه نمایند.

تعداد مشاهده خبر27 بار
تصاویر مرتبط

  • جلسه شورای اداری _0
  • جلسه شورای اداری _0
  • جلسه شورای اداری_0

RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal