سخن روز /
آقای رضایی فرماندار محترم شهرستان ساری به اتفاق هیئت همراه از شبکه تعاون روستایی شهرستان ساری بازدید به عمل آوردند.
آقای رضایی فرماندار محترم شهرستان ساری به اتفاق هیئت همراه از شبکه تعاون روستایی شهرستان ساری بازدید به عمل آوردند.
1398/09/09

به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون روستایی استان مازندران: آقای رضایی فرماندار محترم شهرستان ساری به اتفاق آقای مهندس پور فلاح ریاست جهاد کشاورزی شهرستان ساری و آقای فقیه ریاست اداره نفت شهرستان ساری و حومه ضمن حضور در جمع مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره تعاونی های روستایی و کشاورزی شهرستان ساری ضمن استماع سخنان و گفته های مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره به بیان راهکارها و روش های برون رفت از شرایط موجود اشاره کردند.

 در بخشی از این جلسه آقای آقاپور معاونت محترم فنی و بازرگانی مدیریت تعاونی روستایی استان مازندران با بیان جایگاه و شاخص ها و عملکرد شبکه تعاون روستایی استان مازندران در بین اقشار مختلف جامعه از گذشته تاکنون اظهار امیدواری کردند که با استعداد ها و توانایی های بالقوه و بالفعل موجود در بدنه شبکه تعاون روستایی و با کمک و همکاری دست اندرکاران دولت علی الخصوص فرمانداران محترم بتوان به وظایف و اهداف شبکه تعاون روستایی استان دست یافت.

 در ادامه آقای پور فلاح ریاست جهاد کشاورزی شهرستان ساری ضمن بیان استعدادها و قابلیت های موجود در بدنه شبکه تعاون روستایی و کشاورزی استان و کشور از برخی کوتاهی ها و تنگناها سخن گفتند.

 در پایان این جلسه آقای رضایی فرماندار محترم شهرستان ساری با سلام و گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل و هفته بسیج و شهدای گرانقدر بسیجی کشور و استان لاله خیز مازندران و علی الخصوص شهرستان ساری؛ از زحمات و تلاش‌ های فعالان بخش کشاورزی و شبکه های تعاونی روستایی و کشاورزی کشور تقدیر به عمل آورده، خواستند که ضمن تلاش و کوشش در انجام رسالت خود با حضور در صحنه و بازدید میدانی از مشکلات و تنگناهای موجود با بحث و بررسی موانع با اتخاذ راهکارهای لازم ضمن خروج از شرایط موجود به وظایف ذاتی و قانونی خود عمل کند .

وی افزود دستگاه‌ های مسئول موظفند که با سلب تصدی گری در چارچوب قانون وظایف را به تعاونی ‌ها و بخش خصوصی واگذار کنند و نگاه دولت و دستگاههای دولتی به بخش خصوصی و تعاونی ها باید باور مندانه و با دید مثبت باشد و مردم در تمام زمینه ها خود را ثابت کردند.

 وی افزود بنده به عنوان نماینده دولت در شهرستان در تمام مواقع و در تمام صحنه‌ ها در حد امکان و در حد مقدورات از لحاظ قانونی در کنار شما هستم و حامی منافع تعاونیها و علی الخصوص تعاونی‌های روستایی و کشاورزی می باشم.

تعداد مشاهده خبر15 بار
تصاویر مرتبط


RatingTitle
:0 :0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal